KADRA

Michał Lorenc właœściciel, pasjonat kajakarstwa, pływał na rzekach w Polsce, Kanady, Anglii i Niemiec, Instruktor Turystyki Kwalifikowanej

  

Artur ratownik WOPR

  

Mirek ratownik WOPR,  licencjonowany przewodnik górski beskidzki

     

 

 

Piotr Zelny – licencjonowany przewodnik górski beskidzki III klasy

Jeden z tych ludzi, którzy namiętnie oddają się swoim pasjom. A pasją jego jest historia, sztuka, etnografia, przyroda oraz góry. Piotr z wykształcenia i powołania jest historykiem oraz anglistą.Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sanoku. Na co dzień pracuje w Muzeum Historycznym na Zamku w Sanoku. Interesuje się głównie historią regionu południowo-wschodniej Polski oraz sztuką cerkiewną. Piotr współpracuje również ze Skansenem Sanockim (Muzeum Budownictwa Ludowego) gdzie oprowadza wycieczki również w języku angielskim.

Piotr zabierze Was i poprowadzi gdziekolwiek tylko chcecie na obszarze południowo-wschodniej Polski od najwyższych szczytów Bieszczadów poprzez łagodne stoki Beskidu Niskiego i Pogórzy Karpackich. Odkryje przed Wami zapomniany œświat dawnych mieszkańców gór Łemków i Bojków, przybliży mistyczny œświat ikon i cerkwi, pokaże wciąż istniejące drewniane miasteczka tak abyœcie mogli poczuć atmosferę dawnej Galicji, opowie o zwierzętach i dziewiczej przyrodzie tego niepowtarzalnego regionu Polski.


UPRAWNIENIA:

Przewodnik Beskidzki Górski III klasy nr legitymacji 0593/11 (język polski i angielski)

Pracownik Muzeum Historycznego Zamek w Sanoku

Przewodnik Muzeum Budownictwa Ludowego (Skansen) w Sanoku

Tel. 798 711 281   e-mail: pzeluwa@gmail.com